Grappling Challenge

Značka Choketopus má hluboké kořeny v bojových sportech a bez nich by tu jednoduše nebyla. Rozhodli jsme se podporovat rozvoj a rozšíření povědomí o Brazilském jiu jitsu v České republice a ve spolupráci se sportovním spolkem Krav maga centrum Praha z.s. pořádáme poloprofesionální turnaje pro ženy a muže.

Chcete vědět víc nebo se chcete na turnaj přijít podívat? Čtěte dál!

Grappling, submission wrestling, někdy Brazilské Jiu Jitsu a zkráceně no-gi. To vše označuje mladý bojový sport zaměřený na boj na blízkou vzdálenost ať už v postoji či na žíněnce. Zdánlivě může připomínat judo nebo volný zápasnický styl, ale odlišuje ho hlavně propracovanost bezpočtu pozic, škrcení a manipulací s končetinami, pomocí kterých se snaží zápasníci donutit soupeře utkání vzdát.

 

Nadcházející turnaj 23.11.2018:

Choketopus Grappling Challenge Vol. V

V pořadí pátém ze série turnajů pouze pro zvané atlety tentokrát uvidíte pány ve váhové kategorie do 66kg. Chybět nebudou ani dámy, které se postarají o tzv. superfighty a představí se také budoucnost našeho sportu – junioři. O dynamické a divácky atraktivní zápasy jednoduše nebude nouze. Účast nám již přislíbila řada vynikajících zápasníků a zápasnic z celé ČR a Slovenska:

1 Penta Gym Matěj Fyman
2 SK Pretorian Tomáš Kvapil
3 GB Draculino Migy Mitrenga
4 Tiger Praha Hugo Alberto Lopez Gutierrez
5 FFC DetvaSlovakia Robert Delič (SK)
6 MMA Louny Ondřej Vráblík
7 Gorila MMA David Kohout
8 ABJJA Jan Valetna
9 Choketopus Gym Alan Svoboda
10 Next level BJJ Jakub Ramsz (PL)

Nadále se budeme držet pravidel No Gi EBI Submission Only a systému dvoustranného pavouka. Výherce turnaje si odnese finanční odměnu a také balíček funkčních vychytávek od Choketopusu!

Turnaj opět přivítají prostory divadla Ponec na Žižkově s kapacitou 150 míst v hledišti, takže se vstupenkami neváhejte!

Program večera:
19:00 – Otevření divadla
20:00 – Představení zápasníků
20:20 – Seznámení s formátem turnaje a pravidly EBI
20:30 – Zahájení turnaje
23:00 – Předpokládaný konec programu
od 23:00 Afterparty v divadle Ponec
*Časový rozvrh je pouze orientační – délku zápasu mají v rukou oba soupeři!

Cena: 
Předprodej 250 Kč (na GoOut.cz)
Na místě 350 Kč

Sdílejte, šiřte a uvidíme se 23.11 v Ponci!