DESIGN NA ZAKÁZKU

Časem nás dožrala a unudila nabídka nevýrazných a nekvalitních rashguardů na českém a zahraničním trhu. Rozhodli jsme se vyrazit proti proudu a už 7 let doma, v srdci Evropy, formujeme a vyrábíme naše vlastní nápady. Všechny tvrdě získané zkušenosti si ale nechceme nechávat pro sebe, proto ti pomůžeme vytvořit si u nás vlastní design kolekce pro svůj gym, klub, nebo partu fanoušků.

Nechte práci na nás!


Už 7 let sbíráme zkušenosti, které vám teď nabízíme. Máme zaběhlý výrobní proces, který celý probíhá v České republice, vychytané barvení, šití, celou logistiku a distribuci. Jsme schopni Vám poradit a vést vás při vytváření vlastního designu na míru. 

Kvalita a detaily!

Chceme cvičit v tom nejlepším a nabídnout stejnou možnost všem co přemýšlí stejně. Zajímá nás kvalita, detail a design. Po průzkumu výrobků dostupných na trhu jsme se nakonec rozhodli, že si náše vysněné tréninkové oblečení budeme muset vyrobit sami. Celý výrobní proces včetně šití probíhá v České republice, máme tak pod kontrolou proces výroby ve všech jeho fázích a máme jistotu 100% kvality, za kterou se můžeme postavit.

Co pro tebe vyrobíme?

Můžeme ti vyrobit kraťasy, rashguardy z jemné, elatické, ale odolné látky s dlouhým i krátkým rukávem, dlouhé i krátké legíny nebo příjemná bavlněná trička a mikiny. To vše v pánském i dámském střihu. Barvení u těchto produktů probíhá nejmodernějším sublimačním postupem, při kterém se obarví celé vlákno. Máme tak možnost vyrobit produkty po jednotlivých kusech se sytými barvami a nesmrtelnou životností. A že víme o čem mluvíme…

S kým jsme spolupracovali

Naše funkční prádlo perfektně odvádí pot od těla a udrží tě tak v suchu. Unikátní rychleschnoucí vlastnosti materiálů se dají využít úplně kdekoliv.

Jsme rádi, že máme díky těmto vlastnosti materiálu v kombinaci s precizní kvalitou zpracování a designem možnost spolupracovat se jmény a gymy jako Viktor Pešta, Jiří Tkadlčík, Jonáš Petřík, Penta gym, Jungle BJJ nebo Jóga Letná. Pravidelně také dodáváme oblečení pro 9. úkolové uskupení Armády ČR na jejich zahraniční misi v Lotyšsku.

Zaujali jsme tě? Tak nám napiš!

info@choketopus.com