DESIGN NA ZAKÁZKU

Už 8 let doma, v srdci Evropy, formujeme a vyrábíme naše vlastní nápady. Všechny tvrdě získané zkušenosti si ale nechceme nechávat pro sebe, proto ti pomůžeme vytvořit si u nás vlastní design kolekce pro svůj gym, klub, firmu, nebo partu fanoušků.

Jedinečnost v detailu!

Chceme chodit a cvičit v tom nejlepším a nabídnout stejnou možnost všem, co přemýšlí stejně. Proto celý výrobní proces oblečení včetně šití probíhá v České republice. Máme tak pod kontrolou proces výroby ve všech jeho fázích a máme jistotu 100% kvality, za kterou se můžeme postavit.

CO PRO TEBE VYROBÍME?

Můžeme ti vyrobit kraťasy, rashguardy z jemné, elatické, ale odolné látky s dlouhým i krátkým rukávem, dlouhé i krátké legíny nebo příjemná bavlněná trička a mikiny. To vše v pánském i dámském střihu. Naše produkty barvíme nejmodernějším sublimačním postupem, který obarví celé vlákno. Díky tomu máme možnost vyrábět jednotlivé kusy se sytými barvami a nesmrtelnou životností.

NECHTE PRÁCI NA NÁS!

Nabízíme vám naše zkušenosti po 8 letech praxe. Máme zaběhlý výrobní proces, který celý probíhá v České Republice, vychytané barvení, šití, celou logistiku i distribuci. Také vám rádi poradíme a provedeme vás celým procesem vytváření vlastního designu na míru.

bonus navíc...

Pokud si přejete objednávat oblečení častěji nebo jednoduše nechcete řešit shánění jednotlivých velikostí, vybírání peněz apod., nechte to na nás.

Společně pouze vytvoříme design, následně oblečení zalistujeme jako produkt v sekci „design na zakázku“ a pošleme vám odkaz (s možností hesla). Ten pak můžete sdílet s ostatními, a zbytek už je na nich.

Objednávka pak probíhá jako u jakéhokoli jiného produktu na e-shopu. Individuálně si vyberou velikosti, dopravu, zaplatí a oblečení jim dorazí po vyrobení.

Jak probíhá proces?

Nezávazná poptávka

Domluvíme se po e-mailu, nebo si zavoláme. Probereme základní informace, typ oblečení a počet kusů, i hrubou představu o designu. Od nás dostanete ceník s procentuální slevou závislou na počtu kusů a odhad ceny za tvorbu grafiky.

Design oblečení

Po základním seznámení přejdeme ke konkrétnímu designu. Detailně probereme celý vzhled, barevnost a styl. Pokud nemáte žádnou konkrétní představu, nemusíte se bát, náš zkušený grafický tým vám pomůže vytvořit design, který vám padne do oka!

Tvorba grafiky

Tato část už je na nás. Vytvoříme design oblečení podle předešlé domluvy. Během komplexnějších projektů vás budeme pravidelně informovat, abyste měli přehled o celém procesu. Finální grafiku vám zašleme ve vizualizaci k odsouhlasení. Pokud je to žádoucí, vyrobíme vzorek, abyste mohli vidět konečný produkt.

Začínáme s výrobou

Po odsouhlasení grafické podoby začínáme s výrobou. Zašleme vám fakturu na 50% částky a zadáváme zakázku do výroby.

Dokončení objednávky

Celý proces výroby trvá přibližně 3 týdny. Po dokončení výroby odešleme objednávku na vaši adresu. Po předání vám pošleme zbylou část faktury.

Kdo chodí v našem
oblečení?

Na naší cestě jsme měli tu čest spolupracovat s mnoha jedinečnými partnery.

Vyráběli jsme pro 9. úkolové uskupení armády ČR, se kterým jsme spolupracovali na jejich zahraniční misi v Lotyšsku, pravidelně spolupracujeme se sportovními gymy SWAG a Draculino. V minulosti jsme také spolupracovali s organizacemi jako Muay Thai asociace, Speciální edukace bezpečnostních složek, sportovními gymy Jungle BJJ, Penta Gym, a Jóga letná.

Naše oblečení neslo také jména několika top sportovců, včetně Jana Stacha, Daniela Škvora, Viktora Pešty, Jonáše Petříka, a Jiřího Tkadlčíka.

Naše výroba ale nebyla omezena pouze na sportovní sféru. Rovněž jsme spolupracovali s firmami z různých oborů. Mezi tyto patří například bezpečnostní specialisté Urban Safety nebo kreativní tým z fotografického studia ZERO Limits.

Všechny tyto partnerství nám pomáhají posouvat hranice sportovního oblečení a rozvíjet české řemeslo.

CO O NÁS ŘÍKAJÍ KLIENTI?

Chcete unikátní oblečení na míru?

napiště nám!

Společně proměníme vaše nápady ve skutečnost.

info@choketopus.com