DESIGN NA ZAKÁZKU

Časem nás dožrala a unudila nabídka nevýrazných a nekvalitních rashguardů na českém a zahraničním trhu. Rozhodli jsme se vyrazit proti proudu a už 7 let doma, v srdci Evropy, formujeme a vyrábíme naše vlastní nápady. Všechny tvrdě získané zkušenosti si ale nechceme nechávat pro sebe, proto ti pomůžeme vytvořit si u nás vlastní design kolekce pro svůj gym, klub, nebo partu fanoušků.

Nechte práci na nás!

Vytvořit design, nasbírat zájem od lidí, investovat spoustu peněž na vytvoření výrobků, vykomunikovat výrobu a distribuci. Že je to moc práce s nejistým výsledkem? Taky si myslíme, ale chceme vám s tím pomoct…

Už 7 let sbíráme zkušenosti, které vám teď nabízíme. Máme zaběhlý výrobní proces, který celý probíhá v České republice, vychytané barvení, šití, celou logistiku a distribuci. Jsme schopni Vám poradit a vést vás při vytváření vlastního designu na míru. Produkt bude veden v samostatné kategorii na našem e-shopu s přístupovým heslem. Otevřeš odkaz, zadáš heslo, objednáš a za chvíli u tebe zvoní donáška s balíčkem. S možností koupit jednotlivé kousky, a bez práce a starostí. Navíc půjde část zisku z každého produktu zpět do tvého gymu!

Kvalita a detaily!

Chceme cvičit v tom nejlepším a nabídnout stejnou možnost všem co přemýšlí stejně. Zajímá nás kvalita, detail a design. Po průzkumu výrobků dostupných na trhu jsme se nakonec rozhodli, že si náše vysněné tréninkové oblečení budeme muset vyrobit sami. Celý výrobní proces včetně šití probíhá v České republice, máme tak pod kontrolou proces výroby ve všech jeho fázích a máme jistotu 100% kvality, za kterou se můžeme postavit.

Co pro tebe vyrobíme?

Po jednotlivých kusech ti můžeme vyrobit kraťasy, rashguardy z jemné, elatické, ale odolné látky s dlouhým i krátkým rukávem, dlouhé i krátké legíny nebo příjemná bavlněná trička. To vše v pánském i dámském střihu. Barvení u těchto produktů probíhá nejmodernějším sublimačním postupem, při kterém se obarví celé vlákno. Máme tak možnost vyrobit produkty po jednotlivých kusech se sytými barvami a nesmrtelnou životností. A že víme o čem mluvíme…

S kým jsme spolupracovali

Naše funkční prádlo perfektně odvádí pot od těla a udrží tě tak v suchu. Unikátní rychleschnoucí vlastnosti materiálů se dají využít úplně kdekoliv. Pokud se pohybuješ ve studeném prostředí, tato funkce tě pomůže udržet v teple a pasivně tak přispět k ochraně před zraněními. Jsme rádi, že máme díky těmto vlastnosti materiálu v kombinaci s precizní kvalitou zpracování a designem možnost spolupracovat se jmény a gymy jako Viktor Pešta, Jiří Tkadlčík, Jonáš Petřík, Penta gym, Jungle BJJ nebo Jóga Letná.

Zaujali jsme tě? Tak nám napiš!

info@choketopus.com