tel. +420 776 575 590

jan.pazdiora@choketopus.com

Honza a Martin, Martin a honza...

Věřte tomu, nebo ne, za vznikem myšlenky Choketopusu stáli dva úplně normální kluci. Tátové, trenéři, ale hlavně dva kamarádi, kteří vědí, že pohyb je nedílnou součástí našich životů. A tuto myšlenku šíříme mezi co nejvíce lidí.

český výrobek bez kompromisů

Funkční prádlo používáme odjakživa, časem nás dožrala nevýrazná a nekvalitní nabídka. Rozhodli jsme se vyrazit proti proudu a doma v srdci Evropy formujeme a vyrábíme naše vlastní nápady.  Chceme se oblékat a cvičit v tom nejlepším a nabídnout stejnou možnost všem, kteří milují to, co my. 

tel. +420 732 733 747

martin@choketopus.com

Kdo za vším stojí?

Martin

Spoluzakladatel Choketopus gymu. Vystudoval ČVUT FEL a pracoval pro světové špičky v elektroprůmyslu. V roce 2007 ale objevil Krav magu a od té doby ho bojové sporty pohltily. Přes krav magu jeho cesta vedla k boxu a BJJ, které v současné době vyučuje a aktivně trénuje.

Mimo žíněnku je Martin otec dvou dcer na plný úvazek. Milovník Star Wars a scifi a fantasy obecně, piva a kvalitního jídla.

Honza

Spoluzakladatel Choketopus gymu. A jeden z nejzkušenějších instruktorů Krav Maga v České republice. Vystudoval Fakultu humanitních studií Univerzity Karlovy a v současné době rozvíjí originální Choketopus Krav Maga systém. 

Bojovým sportům se věnuje od šestí let a ve sportu i sebeobraně vyznává otevřený, individuální a přátelský přístup. Mimo tělocvičnu rád čte, fotí a tráví čas v lese se psy.

Lukáš

CEO Choketopusu. To zní dobře, co? A taky designér, skladník a občasný uklízeč… Taky má na starost expedici objednávek a emailovou komunikaci eshopu, všechny rozhořčené emaily tedy za ním!

Mimo Choketopus Lukáš studuje na VŠCHT, věnuje se výzkumu na Akademii věd, baví ho design, ekonomie a technologie celkově, od elektroniky až k DeFi. V kontrastu s moderním technologickým světem se rád navrací k přírodě, minimalismu a přirozenosti v pohybu.

Mikoláš

Mikoláš u nás začínal jako expert přes sociální sítě. Po dokončení Policejní akademie se začal soustředit na focení a videomaking. Tvrdou dřinou se vypracoval, nabíral zkušenosti a v současné době fotí společně s dalšími floutky v Mocup.Space

Focení je jeho život a jde to poznat i na kvalitě, protože ty fotky? Bože, ty jsou! Ten kluk má fakt zázračný foťák…

Pravý opak žloutku a bratranec Dolpha Lundgrena z 11. kolene, co čůrá proti větru.

T_0211031_111731498

Terka

Naše online berlička. Zamilovala se do BJJ, a i když v něm už nemůže pokračovat, láska k Choketopusu zůstala, stala se součástí týmu a pomáhá nám s komunikací a přípravou seminářů, kurzů, rozvrhu a všeho, co se tréninků týče. 

Miluje přírodu a hory, kde je také doma. Je studentkou klinické naturopatie a věnuje se komplexnímu výživovému poradenství. Kromě těchto aktivit miluje čtení, minimalismus a ekologii. A žolíky. A třpytky…

Terka pro vás také každý měsíc tvoří parádní newslettery, takže nikomu neunikne žádná novinka, kterou chystáme. Věděli jste, že na každý nepřečtený Choketopus newsletter připadá na světě jedno smutné koťátko?

T_0211031_111731498