CO děláme a proč ?

tel. +420 776 575 590

jan.pazdiora@choketopus.com

Honza a Martin, Martin a honza...

Věřte tomu, nebo ne, za vznikem myšlenky Choketopusu stáli dva úplně normální kluci. Tátové, trenéři, ale hlavně dva kamarádi, kteří vědí, že pohyb je nedílnou součástí našich životů. A tuto myšlenku šíříme mezi co nejvíce lidí.

český výrobek bez kompromisů

Funkční prádlo používáme odjakživa, časem nás dožrala nevýrazná a nekvalitní nabídka. Rozhodli jsme se vyrazit proti proudu a doma v srdci Evropy formujeme a vyrábíme naše vlastní nápady.  Chceme se oblékat a cvičit v tom nejlepším a nabídnout stejnou možnost všem, kteří milují to, co my. 

tel. +420 732 733 747

martin@choketopus.com

Kdo za vším stojí?

Martin

Spoluzakladatel Choketopus gymu. Vystudoval ČVUT FEL a pracoval pro světové špičky v elektroprůmyslu. V roce 2007 ale objevil Krav magu a od té doby ho bojové sporty pohltily. Přes krav magu jeho cesta vedla k boxu a BJJ, které v současné době vyučuje a aktivně trénuje.

Mimo žíněnku je Martin otec dvou dcer na plný úvazek. Milovník Star Wars a scifi a fantasy obecně, piva a kvalitního jídla.

Honza

Spoluzakladatel Choketopus gymu. A jeden z nejzkušenějších instruktorů Krav Maga v České republice. Vystudoval Fakultu humanitních studií Univerzity Karlovy a v současné době rozvíjí originální Choketopus Krav Maga systém. 

Bojovým sportům se věnuje od šestí let a ve sportu i sebeobraně vyznává otevřený, individuální a přátelský přístup. Mimo tělocvičnu rád čte, fotí a tráví čas v lese se psy.

Lukáš

Head of design v Choketopusu. Grafik, který nakopnul Choketopusu vizuální stránku a dál se s námi podílí na  marketingu, vizuální komunikaci a celkovém směřování Choketopusu. 

Mimo Choketopus se Lukáš živí grafikou na volné noze.  Baví ho ekonomie, technologie a jejich spojení v BTC světě. V kontrastu s moderním technologickým světem se rád navrací k přírodě, filosofii, minimalismu a přirozenosti v pohybu.

Mikoláš

Mikoláš u nás začínal jako expert přes sociální sítě. Po dokončení Policejní akademie se začal soustředit na focení a videomaking. Tvrdou dřinou se vypracoval, nabíral zkušenosti a v současné době fotí společně s dalšími floutky v Zero limits

Focení je jeho život a jde to poznat i na kvalitě, protože ty fotky? Bože, ty jsou! Ten kluk má fakt zázračný foťák…

Pravý opak žloutku a bratranec Dolpha Lundgrena z 11. kolene, co čůrá proti větru.

MBI00556 (2)

Terka

Naše online berlička. Zamilovala se do BJJ, a i když v něm už nemůže pokračovat, láska k Choketopusu zůstala, stala se součástí týmu a pomáhá nám s komunikací a přípravou seminářů, kurzů, rozvrhu a všeho, co se tréninků týče. 

Miluje přírodu a hory, kde je také doma. Je studentkou klinické naturopatie a věnuje se komplexnímu výživovému poradenství. Kromě těchto aktivit miluje čtení, minimalismus a ekologii. A žolíky. A třpytky…

Terka pro vás také každý měsíc tvoří parádní newslettery, takže nikomu neunikne žádná novinka, kterou chystáme. Věděli jste, že na každý nepřečtený Choketopus newsletter připadá na světě jedno smutné koťátko?

MBI00556 (2)