CO děláme a proč ?

tel. +420 776 575 590

jan.pazdiora@choketopus.com

Honza a Martin, Martin a honza...

Věřte tomu, nebo ne, za vznikem myšlenky Choketopusu stáli dva úplně normální kluci. Tátové, trenéři, ale hlavně dva kamarádi, kteří vědí, že pohyb je nedílnou součástí našich životů. A tuto myšlenku šíříme mezi co nejvíce lidí.

český výrobek bez kompromisů

Funkční prádlo používáme odjakživa, časem nás dožrala nevýrazná a nekvalitní nabídka. Rozhodli jsme se vyrazit proti proudu a doma v srdci Evropy formujeme a vyrábíme naše vlastní nápady.  Chceme se oblékat a cvičit v tom nejlepším a nabídnout stejnou možnost všem, kteří milují to, co my. 

tel. +420 732 733 747

martin@choketopus.com

Kdo za vším stojí?

Martin

Spoluzakladatel Choketopus gymu. Vystudoval ČVUT FEL a pracoval pro světové špičky v elektroprůmyslu. V roce 2007 ale objevil Krav magu a od té doby ho bojové sporty pohltily. Přes krav magu jeho cesta vedla k boxu a BJJ, které v současné době vyučuje a aktivně trénuje.

Mimo žíněnku je Martin otec dvou dcer na plný úvazek. Milovník Star Wars a scifi a fantasy obecně, kvalitní kávy a skvělého jídla.

Honza

Spoluzakladatel Choketopus gymu. A jeden z nejzkušenějších instruktorů Krav Maga v České republice. Vystudoval Fakultu humanitních studií Univerzity Karlovy a v současné době rozvíjí originální Choketopus Krav Maga systém. 

Bojovým sportům se věnuje od šestí let a ve sportu i sebeobraně vyznává otevřený, individuální a přátelský přístup. Mimo tělocvičnu rád čte, fotí a tráví čas v lese se psy.

Lukáš

Head of design v Choketopusu. Grafik, který nakopnul Choketopusu vizuální stránku a dál se s námi podílí na  marketingu, vizuální komunikaci a celkovém směřování Choketopusu. 

Mimo Choketopus se Lukáš živí grafikou na volné noze.  Baví ho ekonomie, technologie a jejich spojení v BTC světě. V kontrastu s moderním technologickým světem se rád navrací k přírodě, filosofii, minimalismu a přirozenosti v pohybu.

Mikoláš

Mikoláš u nás začínal jako expert přes sociální sítě. Po dokončení Policejní akademie se začal soustředit na focení a videomaking. Tvrdou dřinou se vypracoval, nabíral zkušenosti a v současné době fotí společně s dalšími floutky v Zero limits

Focení je jeho život a jde to poznat i na kvalitě, protože ty fotky? Bože, ty jsou! Ten kluk má fakt zázračný foťák…

Pravý opak žloutku a bratranec Dolpha Lundgrena z 11. kolene, co čůrá proti větru.

MBI00556 (2)

Tereza

Naše online berlička. Nejdříve začala trénovat v Choketopus Gymu a nakonec se stala součástí týmu. Pomáhá nám s komunikací, přípravou kurzů, rozvrhu a všeho, co se gymu týče. 

Miluje přírodu a hory, kde je také doma. Je studentkou klinické naturopatie a vede svou celostní poradnu. Kromě těchto aktivit miluje čtení, minimalismus a ekologii. A žolíky. A třpytky…

Terka pro vás také každý měsíc tvoří parádní newslettery, takže nikomu neunikne žádná novinka, kterou chystáme. Věděli jste, že na každý nepřečtený Choketopus newsletter připadá na světě jedno smutné koťátko?