VIKTOR PEŠTA
vs.
ILJA ŠKONDRIČ

Jedinečný turnaj v BJJ Sleduj živě na pay per view

26.06.2020 od 18:00

Nenech si ujít benefiční online streaming s placeným přístupem PPV. Choketopus Grapling Challenge.  V hlavním zápase večera se utkají dvě obrovské hvězdy současného světového  MMA. Na jedné straně za Českou republiku veterán UFC Viktor Pešta a na straně druhé legendární slovenský kouč i zápasník Ilja Škondrič!

Na co se můžeš těšit?

Koronavirus změnil svět. Velká část BJJ tělocvičen v ČR se dostala do existenčních problémů a my jsme se rozhodli jim pomoci. Ale sami na to prostě nestačíme! Myšlenka je jednoduchá: Do turnaje CGC: Zachraň svůj klub vstoupí šestnáct zápasníků, z nichž každý bude reprezentovat jeden tým, gym nebo klub z české BJJ scény. Borci se utkají o prvenství v pyramidě do 77kg a dle umístění si rozdělí část ze zisku.

Nikita Simanenkov

Jan Malach

Tomáš Kvapil

Antonín Hub

Zakoupením vstupenky podpoříš svůj klub

Program večera

18:00 – Zahájení přímého přenosu
18:05 – Seznámení s formátem turnaje a pravidly EBI
18:20 – Zahájení turnaje
21:30 – Předpokládaný konec programu

*Časový rozvrh je pouze orientační – délku zápasu mají v rukou zápasníci!

Přidej se ke sledování i ty a podpoř svůj klub

Days
Hours
Minutes
Seconds

A zde vstupuješ do hry ty! Turnaj bude přenášen pouze online a poprvé využijeme Pay Per View (PPV). Každý, kdo se bude chtít na turnaj podívat, pořídí si přímý přenos za částku 200 Kč, 300 Kč nebo 500 Kč. Proč takové rozmezí? Nejnižší hodnota lístku 200 Kč pokrývá jen nezbytné náklady na turnaj. Pokud je v tvých možnostech přispět částkou vyšší, máš na výběr mezi  lístkem za 300 Kč a lístkem za 500 Kč.

Aktuální pavouk

Jak dále podpořit?

Podpoř značku choketopus nákupem zboží na našem e-shopu

Choketopus je značka kvalitního tréninkového oblečení vyrobeného v Česku. Buď na tréninku nejen za obávaného sparring partnera, ale i zápasníka s módním vkusem. Naším devizou je funkční designové vybavení pro každého bojovníka. Koupí našich výrobků podpoříš rozjíždějící se značku i tento turnaj.