NOVÁ PODZIMNÍ kolekce!

V předprodeji se slevou 10 %

Představujeme naši novou kolekci oblečení - vytvořenou s nadčasovým designem, z kvalitního textilu a s důrazem na udržitelnost. Pro trička jsme navíc zvolili prémiovou Supima bavlnu, se kterou jsou trička pevnější a mnohem příjemnější na dotek.

Days
Hours
Minutes
Seconds
Předprodej je u konce!

V Choketopusu jsme si vědomi enviromentální zátěže textilního průmyslu, proto je naší filosofií jít proti fast-fashion trendu a dodávat našim zákazníkům kvalitní oblečení, které vydrží.

PROČ JE SUPIMA BAVLNA PRÉMIOVÁ?

Supima je brand Pima bavlny speciálně pěstěné na Amerických farmách. Toto jméno vzniklo spojením slov „Superior“ a „Pima“. 💪

Vlákna této odrůdy jsou totiž dvojnásobně dlouhá a oblečení je pak násobně pevnější. Zároveň je delší vlákno odolné proti tahání a trhání, takže výrobky jsou neuvěřitelně pružné a zachovávají si svůj tvar. Díky tomu déle vydrží.

Délka vlákna ovlivňuje také komfort textilu, vytváří hladší a čistší příze, které vedou k měkčí tkanině odolné proti žmolkování. To znamená, že je oblečení na dotek více měkké a příjemnější.🐱

Každá rostlina Supima bavlny je navíc vypěstovaná na rodinných farmách v USA, kde je hlavní zásadou udržitelnost pramenící z ochrany půdy a minimalizace spotřeby vody.🌿

proti trendu fast-fashion

Kromě udržitelných materiálů a férovému pracovnímu prostředí si dáváme záležet na kvalitě oblečení.

Kvalita je za nás klíčovým bodem všeho. Ať už toho, aby dostal zákazník skvělý produkt, ale také toho, aby výroba méně zatěžovala planetu. Pouze kvalitní oblečení totiž vydrží a nemusí se neustále nahrazovat novými kusy.

Nechceme vyrábět oblečení na sklad, proto máte jedinečnou šanci objednat kolekci se slevou. Všechny objednávky budeme 20.11. posílat do výroby a za 3 týdny se můžete těšit na svoje oblečení.

Days
Hours
Minutes
Seconds
Předprodej je u konce!

sportovní trička ve stylu

V naší kolekci máme taky sportovní oblečení, které vyrábíme přímo v srdci Česka.

Už od prvního dne Choketopusu jdeme proti proudu a zkoušíme experimentovat. Snažíme se dávat co nejvíce prostoru novým umělcům, proto nové motivy bytostí z naší podzimní kolekce vznikly spoluprací Veroniky (iLustrátorka) a Lukáše (Art Director).