NOVÁ PODZIMNÍ kolekce!

V předprodeji se slevou 10 %

Představujeme naši novou kolekci sportovního funkčního oblečení - vytvořenou s láskou a pečlivostí přímo v České republice. Chceme nosit to nejlepší, jak ve městě, tak při sportu. Už 9 let proto jdeme proti proudu a doma, v srdci evropy, formujeme a vyrábíme naše nápady.

Days
Hours
Minutes
Seconds
Předprodej je u konce!

Už od prvního dne Choketopusu jdeme proti proudu a zkoušíme experimentovat. Snažíme se dávat co nejvíce prostoru novým umělcům, proto nové motivy bytostí z naší podzimní kolekce vznikly spoluprací Veroniky (iLustrátorka) a Lukáše (Art Director).

VINTAGE CHOBOTNICE

Oživujeme ducha tradice prostřednictvím ikonického motivu chobotnice, který je původem našeho názvu a zároveň představuje moudrost, pružnost a nekonečnou energii.

OBLEČENÍ OZKOUŠENÉ roky testování

Věřte tomu, nebo ne, za vznikem myšlenky Choketopusu stáli dva úplně normální kluci. Tátové, trenéři, ale hlavně dva kamarádi, kteří vědí, že pohyb je nedílnou součástí našich životů.

Funkční prádlo používáme odjakživa, časem nás dožrala nevýrazná a nekvalitní nabídka. Proto jsme se rozhodli vytvořit naše vlastní. Tak, aby vyhovovalo našim potřebám - bojovým sportům!

proto máme jistotu, že vydrží jakkoli tvrdý trénink!

Chceme jít proti fast-fashion. Všechno naše sportovní oblečení proto vyrábíme v Česku. Můžeme tak mít pod kontrolou proces od prvního stehu až po odeslání objednávky a jsme si jistí, že zákazník dostane skvělý produkt, který bude sloužit roky.

Nechceme vyrábět oblečení na sklad, proto máte jedinečnou šanci objednat kolekci se slevou. Všechny objednávky budeme 20.11. posílat do výroby švadlenám a za 3 týdny se můžete těšit na svoje oblečení.

Days
Hours
Minutes
Seconds
Předprodej je u konce!

TRIČKA Z PRÉMIOVÉ BAVLNY

V naší nové kolekci máme také trička z prémiové supima bavlny a mikiny.

Snažíme se dělat věci jinak a i tady si dáváme záležet nejen na kvalitě a designu, ale také na udržitelnosti a dopadech textilního průmyslu.