Choketopus atleti

Choketopus spolupracuje s atlety na příč sporty a nejen těmi bojovými. Nenosí nás protože musí, nosí Choketopus, protože jim pro trénink jednoduše vyhovuje.

Miloš "Meloun" Petrášek

Miloš se pod vedením Patrika Kincla, Richarda Andrše a Michala „Zuba“ Novotného v poslední době dostal na špičku českého MMA a momentálně je hodnocený jako č.2 v polotěžké váze. Je to rozený sympaťák a náš neskromnější model!

Jan Stach

Jan Stach je jedna z nejvýraznějších postav českého grapplingu a to nejen jako zápasník, ale i jako trenér. Je šampionem Choketopus Grappling Challange ve váze do 84 kg a doposud neprohrál žádný superfight na CGC. Více o něm naleznete na jeho stránkách http://janstach.cz/!

Vilém Cao

Vilda je student daní na VŠE a zápasník v thajském boxu, aktuálně se připravující na grappling a MMA kariéru. Mezi jeho největší úspěchy patří Mistr ČR CMTA, Vicemistr Evropy IFMA a bronz na MČR v klasickém boxu.

Ondřej Skalník

Ondra reprezentuje Penta Gym Prague v MMA a grapplingu na domácích i zahraničních kolbištích (GCF, M-1 Global, Imperium FC). Pyšní se titulem německé organizace Aggrelin a také amatérského Mezinárodního Mistra Slovenska v MMA 2012. Jeho bilance je 12:7. Ondra je držitelem Shooters MMA licence a vede tréningy v pražském X Fitness.

Daniel Škvor

Dan je vynikající profesionální zápasník thaiboxu a K1. Mezi jeho největší úspěchy patří titul IFMA Europe Cup šampiona z roku 2011 s profi bilancí 31 zápasů 23 vítěství (16 KO) 6 proher, 2 remízy.

Michal "Prší" Hořejší

Michal drží trenérskou licenci Shooters MMA a učí v pražských klubech Tiger Gym a Penta Gym. Před zraněním byl v roce 2013 českou jedničkou váhy do 66kg a nyní je s bilancí 5-3 jediným českým zápasníkem, který okusil špičkovou americkou soutěž Bellator MMA. Michal má zkušenosti z USA, kde více než 18 měsíců trénoval, mimo jiné v Alhambra High School Wrestling týmu.

Nikita Simanenkov

Nikita drží fialový pásek a hájí barvy Jungle BJJ. Na turnaji Choketopus Grappling Challenge 6 získal titul v kategorii do 77kg.