Atleti

Choketopus atleti

Choketopus spolupracuje s atlety na příč sporty a nejen těmi bojovými. Nenosí nás protože musí, nosí Choketopus, protože jim pro trénink jednoduše vyhovuje.

Viktor Pešta

Je českým veteránem nejprestižnější MMA organizace UFC (Ultimate Fighting Championship) s bilancí kariérní profi bilancí 10-5 . Mimo to je šampionem české organizace GCF v těžké váze. Odchovanec Daniela Bartáka a pražského Pentagymu nyní trénuje v USA pod Henri Hooftem Považuje se za mlsounka a preferuje studené kakao před teplým.

Miloš "Meloun" Petrášek

Miloš se pod vedením Patrika Kincla, Richarda Andrše a Michala “Zuba” Novotného v poslední době dostal na špičku českého MMA a momentálně je hodnocený jako č.2 v polotěžké váze. Je to rozený sympaťák a náš neskromnější model!

Vít "Kometa" Vávra

Vítek je momentálně šampionem české organizace GCF v lehké váze s profi bilancí 10-1.

Michal "Prší" Hořejší

Michal drží trenérskou licenci Shooters MMA a učí v pražských klubech Tiger Gym a Penta Gym. Před zraněním byl v roce 2013 českou jedničkou váhy do 66kg a nyní je s bilancí 5-3 jediným českým zápasníkem, který okusil špičkovou americkou soutěž Bellator MMA. Michal má zkušenosti z USA, kde více než 18 měsíců trénoval, mimo jiné v Alhambra High School Wrestling týmu.

Ondřej Skalník

Ondra reprezentuje Penta Gym Prague v MMA a grapplingu na domácích i zahraničních kolbištích (GCF, M-1 Global, Imperium FC). Pyšní se titulem německé organizace Aggrelin a také amatérského Mezinárodního Mistra Slovenska v MMA 2012. Jeho bilance je 12:7. Ondra je držitelem Shooters MMA licence a vede tréningy v pražském X Fitness.

Daniel Škvor

Dan je vynikající profesionální zápasník thaiboxu a K1. Mezi jeho největší úspěchy patří titul IFMA Europe Cup šampiona z roku 2011 s profi bilancí 31 zápasů 23 vítěství (16 KO) 6 proher, 2 remízy.

Magda Šormová

Magda vystupuje na obzor v českém MMA ve váhové kategorii do 52 kg a zatím je jediná Češka, která porazila v MMA cizí zápasnici . Její profesionální skóre je 2–0 a nebojí se vítězit i na shootfightingových turnajích i proti soupeřům z řad mužů. Magda je také mistryní ČR v no-gi BJJ. Vystudovala Policejní akademii a v současnosti pomáhá obětem závažné trestné činnosti.

Aneta Pokorná

Aneta se věnuje brazilskému Jiu Jitsu a grapplingu. Jako výjimce jí byl už ve 14 letech udělen modrý pás a v 16 fialový určený pro hodnocení technických stupňů dospělých. Trénuje v týmu Copacabana pod trenérem Miloslavem Bosákem. Mezi Anety největší úspěchy se řadí 3. místo na mistrovství světa 2016, 9 titulů mistryně Evropy a 6 mistrovských pásů. V této sezóně si klade za cíle vyletět do USA na MS a přivést skvělý výsledek!

Nikita Simanenkov

Tomáš je amatérský a profesionální zapasnik MMA hájící barvy pražského Penta Gymu. Stal se historicky prvním amatérským mistrem republiky v MMA pod křídly organizace CSMMA, ve váhové kategorii do 84 kg . V roce 2014 reprezentoval ČR na amatérském mistrovství světa organizace Fedora Emelianenka v běloruském Minsku. Tomáš je v pohodě týpek, rád se fotí a skvěle vypadá! Posuďte sami kliknutím na velikost L u našich rashguardů!

Mudr. Blanka Pazdiorová

Vedoucí lékařka gastroenterologického oddělení krajské nemocnice v Karlových Varech. Od roku 2013 se naplno věnuje ultramaratonům (běhy převyšující svou vzdáleností klasický maraton 42,195 km) a Skyrunningu (běh na různé vzdálenosti s velkým převýšením).

Bc. Jiří Procházka

Vystudoval tělesnou výchovu na Univerzitě Karlově v Praze. Bývalý reprezentant ČR v triatlonu a od roku 2011 Sky and Mountain Runner.

Tomáš "Stehno" Stehlík

Tomáš je amatérský a profesionální zapasnik MMA hájící barvy pražského Penta Gymu. Stal se historicky prvním amatérským mistrem republiky v MMA pod křídly organizace CSMMA, ve váhové kategorii do 84 kg . V roce 2014 reprezentoval ČR na amatérském mistrovství světa organizace Fedora Emelianenka v běloruském Minsku. Tomáš je v pohodě týpek, rád se fotí a skvěle vypadá! Posuďte sami kliknutím na velikost L u našich rashguardů!

Penta gym logo

Penta Gym Prague

Rashguard.cz je partnerem a sponzorem Penta Gym Prague – bez pochyby nejúspěšnějšího česko MMA klubu. Pod vedením trenérů Daniela Bartáka, Jirky “Mamuta” Palusky a Michala “Zuba” Novotného se rodí úspěchy nejen v domácích MMA soutěžích, ale i solidní výkony v zahraničí. Pokud máte chuť podpořit Penta Gym i vy, mrkněte na exkluzivní PentaGuard!