MYŠLENKA: O CO JDE?

Koronavirus změnil svět. Velká část BJJ tělocvičen v ČR se dostala do existenčních problémů a my jsme se rozhodli jim pomoci. Ale sami na to prostě nestačíme! Myšlenka je jednoduchá: Do turnaje CGC: Zachraň svůj klub vstoupí šestnáct zápasníků, z nichž každý bude reprezentovat jeden tým, gym nebo klub z české BJJ scény. Borci se utkají o prvenství v pyramidě do 77kg a dle umístění si rozdělí část ze zisku.

A zde vstupuješ do hry ty! Turnaj bude tentokrát přenášen pouze online a poprvé využijeme Pay Per View (PPV). To znamená, že každý, kdo se bude chtít na turnaj podívat, pořídí si přímý přenos za částku 200 Kč, 300 Kč nebo 500 Kč. Proč takové rozmezí? Nejnižší hodnota lístku 200 Kč pokrývá jen nezbytné náklady na turnaj. Pokud je v tvých možnostech přispět částkou vyšší, máš na výběr mezi  lístkem za 300 Kč a lístkem za 500 Kč. Jejich koupí podpoříš českou BJJ komunitu!

Sleduj, který z bojovníků pokoří ostatní a pomůže v záchraně svého klubu!

Lístky na PPV

Bronzový (základní) lístek 200 Kč
Stříbrný (sponzorský) lístek 300 Kč
Zlatý (spasitelský) lístek 500 Kč
Odkaz pro koupi PPV bude k dispozici brzy.

 26.6 2020 od 18:00

V pražské tělocvičně Choketopus Gymu. Kvůli restrikcím však bude možné jej sledovat pouze online přes PPV.

 Muži do 77kg

Jako vždy chceme vidět ty nejlepší zápasy a proto jsme zvolili welterovou váhu jako strop. Jednotlivé kluby mohou však reprezentovat i zápasníci s nižší váhou. Věříme, že dynamika lehčích vah poskytne tu pravou podívanou!

Přihlaš tým!

Přihlásit se může jakýkoliv klub z České republiky, který pořádá pravidelnou výuku BJJ nebo grapplingu. Přihlášku může podat trenér či vedení klubu přes tento formulář do 31.5. Ze všech přihlášených klubů vybereme finální šestnáctku.

Pravidla

Turnaj bude podléhat pravidlům EBI Submission Only s jednokolovým prodloužením. Vítěz zápasu je tedy určen buď vzdáním soupeře, neschopností soupeře pokračovat, diskvalifikací nebo v prodloužení. Povolené jsou všechny páky a škrcení. Pro výhru musí zápasník projít šestnáctičlennou dvoustranou pyramidou. Za jeden klub se pyramidy může účastnit pouze jeden zápasník.

Upozornění

V současné době je možnost tréninku bojových sportů pro každého velmi omezená. V žádném případě nestojíme o to, aby atleti v rámci přípravy porušovali vládní nařízení spojená s koronavirem. Ukažte sílu odhodlání a připravte se v rámci možností, ale bezpečně. Ať už je situace jakákoliv, nechceme přispívat k jejímu zhoršení. Před turnajem a při turnaji budou platit zvýšená hygienická opatření, abychom riziko v rámci možností udrželi na minimu.


Program večera

18:00 – Zahájení přímého přenosu
18:05 – Seznámení s formátem turnaje a pravidly EBI
18:20 – Zahájení turnaje
21:30 – Předpokládaný konec programu

*Časový rozvrh je pouze orientační – délku zápasu mají v rukou zápasníci!

Mrkni na video z posledního turnaje. Více detailů o nás se dozvíš zde.

Sponzoři a mediální partneři