VIKTOR PEŠTA vs. ILJA ŠKONDRIČ

V hlavním zápase večera se potkají dvě obrovské hvězdy současného MMA. Na jedné straně za Českou republiku veterán UFC Víktor Pešta a na straně druhé špičkový slovenský kouč i zápasník Ilja Škondrič!

ZAPOJ SE I TY!

Koronavirus změnil svět. Velká část BJJ tělocvičen v ČR se dostala do existenčních problémů a my jsme se rozhodli jim pomoci. Ale sami na to prostě nestačíme! Myšlenka je jednoduchá: Do turnaje CGC: Zachraň svůj klub vstoupí šestnáct zápasníků, z nichž každý bude reprezentovat jeden tým, gym nebo klub z české BJJ scény. Borci se utkají o prvenství v pyramidě do 77kg a dle umístění si rozdělí část ze zisku.

A zde vstupuješ do hry ty! Turnaj bude přenášen pouze online a poprvé využijeme Pay Per View (PPV). Každý, kdo se bude chtít na turnaj podívat, pořídí si přímý přenos za částku 200 Kč, 300 Kč nebo 500 Kč. Proč takové rozmezí? Nejnižší hodnota lístku 200 Kč pokrývá jen nezbytné náklady na turnaj. Pokud je v tvých možnostech přispět částkou vyšší, máš na výběr mezi  lístkem za 300 Kč a lístkem za 500 Kč.

Sleduj, který z bojovníků pokoří ostatní a pomoz jim v záchraně svého klubu!

 26.6 2020 od 18:00

V pražské tělocvičně Choketopus Gymu. Kvůli restrikcím však bude možné jej sledovat pouze online přes PPV.

Sleduj na PPV

Bronzový (základní) lístek 200 Kč
Stříbrný (sponzorský) lístek 300 Kč
Zlatý (spasitelský) lístek 500 Kč

 Muži do 77kg

Jednotlivé kluby budou reprezentovat i zápasníci s váhou do 77kg. Věříme, že dynamika lehčích vah poskytne tu pravou podívanou!

PYRAMIDA

Pravidla

Turnaj bude podléhat pravidlům EBI Submission Only s jednokolovým prodloužením. Vítěz zápasu je tedy určen buď vzdáním soupeře, neschopností soupeře pokračovat, diskvalifikací nebo v prodloužení. Povolené jsou všechny páky a škrcení. Pro výhru musí zápasník projít šestnáctičlennou dvoustranou pyramidou. Za jeden klub se pyramidy může účastnit pouze jeden zápasník.


Program večera

18:00 – Zahájení přímého přenosu
18:05 – Seznámení s formátem turnaje a pravidly EBI
18:20 – Zahájení turnaje
21:30 – Předpokládaný konec programu

*Časový rozvrh je pouze orientační – délku zápasu mají v rukou zápasníci!

Mrkni na video z posledního turnaje. Více detailů o nás se dozvíš zde.

Sponzoři a mediální partneři