Lístky na GoOut.cz

Sezení 350 Kč v předprodeji,
Sezení 490 Kč na místě,
Na sezení sponzorské VIP lístky 1000 Kč, 10 míst na sezení v první řadě, triko v ceně vstupenky.

Aréna

Turnaj hostují skvostné prostory divadla Gong v Praze s kapacitou 238 míst k sezení.

Kde sledovat

Nejlépe na živo v Gongu! Pokud se ale dostavit nemůžete, přímý přenos bude opět zdarma na našem facebooku a youtube kanále. Záznam z turnaje také můžete sledovat na O2 TV.

Podpořte nás

Přímý přenos turnaje je zdarma, ale budeme rádi, když podpoříš naše úsilí rozvíjet BJJ v ČR a koupíš si supercool sponzorskou samolepku. Každá kačka se počítá!

Pyramida mužů -70 kg

Pyramida Inkubátor Cup ženy -65 kg

Superfighty v BJJ a CJJ

Pyramida mužů do 70 kg

V pořadí osmém turnaji pro vybrané atlety uvidíte lehké váhy v kategorii do 70 kg. Své umění ukáží jak držitelé černých pásů v BJJ, tak dosud neznámí ambiciózní atleti. Těšit se můžeš i na zástupce špičky českého MMA.
Zápasníci se utkají systémem dvoustranného pavouka s NoGi EBI Submission Only pravidly. Šampion si odnese finanční odměnu 10 000 Kč, balíček od Choketopusu a hodnotné ceny od našich sponzorů!

Inkubátor Cup

V rámci Inkubátor Cupu se představí čtyři nadějní zápasnice ve váze do 65kg, které mají bílý pásek (“nultou” úroveň) a netrénují déle, než jeden rok. Turnaj vám ukáže, jak rychle se lze naučit skvělým dovednostem za krátkou dobu při dostatku píle a správném odhodlání. Vítězka Inkubátor Cupu dostane příležitost zúčastnit se jednoho z příštích hlavních turnajů CGC.

Combat Jiu Jitsu

Největší rozdíl mezi klasickými pravidly BJJ a nově vzniknutým CJJ je přítomnost úderů otevřenou dlaní ve chvíli, kdy se boj odehrává na zemi. Ptáte se, proč taková změna? Měla by ukázat, zda BJJ techniky zápasníků jsou efektivní i v realistických podmínkách. Některé novodobé techniky (inverze, útoky na nohy apod.)  nechávají toho, kdo je aplikuje, náchylného vůči úderům. Možnost udeřit soupeře otevřenou dlaní tak vytvoří hrozbu, se kterou se musí soupeř vypořádat a zároveň je relativně bezpečná pro oba soupeře (jak pro ruce, tak pro obličej, protože se při CJJ nepoužívají rukavice).

Program večera

16:30 – Otevření divadla Gong

17:00  – Zahájení večera
17:10 – Seznámení s formátem turnaje a pravidly EBI
17:30 – Zahájení turnaje
20:30 – Předpokládaný konec programu
*Časový rozvrh je pouze orientační – délku zápasu mají v rukou zápasníci!

Nevíte do čeho jdete? Přečtěte si více o CGC nebo se mrkněte na sestřih z minulé akce 

Chceš se stát sponzorem turnaje? Stačí k tomu už 200Kč! Vyber si z limitované edice metalických samolepek a nebo pošli sponzorskou SMS přes online portál!

Sponzoři a mediální partneři