V pořadí šestém ze série turnajů pouze pro zvané atlety tentokrát uvidíte pány ve váhové kategorie do 77kg. Chybět nebudou ani dámy, které se postarají o tzv. superfighty a představí se také budoucnost našeho sportu – junioři. O dynamické a divácky atraktivní zápasy jednoduše nebude nouze. Účast nám již přislíbila řada vynikajících zápasníků a zápasnic z celé ČR, Slovenska, Rakouska a Polska!

LÍSTKY ZAKOUPÍTE ZDE!

 

V pyramidě do 77kg se představí:

Superfighty:

+99kg – Jakub Rosen (Gracie Jiu Jitsu Praha) vs Tomáš Vašíček (A-Force)

-80kg – Vilém Cao (Choketopus Gym) vs František Hubatka (Fightclub Brno)

Zajímavost:

Na turnaji se proti sobě utkají Vilém Cao a Patrik Gabriš. A co je na tom zvláštního? Vilém i Patrik jsou sice zkušení zápasníci, ale jejich primární disciplínou je thajský box. Grappling a BJJ oba trénují od začátku roku 2019 a smyslem jejich klání je ukázat, kam kohokoliv může píle a pravidelný trérnink posunout.

 

Nadále se budeme držet pravidel No Gi EBI Submission Only a systému dvoustranného pavouka. Výherce turnaje si odnese finanční odměnu a také balíček funkčních vychytávek od Choketopusu!

 

Turnaj opět přivítají prostory divadla Ponec na Žižkově s kapacitou 150 míst v hledišti, takže se vstupenkami neváhejte!

Program večera:
18:30 – Otevření divadla
19:30 – Představení zápasníků
19:40 – Seznámení s formátem turnaje a pravidly EBI
19:50 – Zahájení turnaje
22:30 – Předpokládaný konec programu
od 22:30 Afterparty v divadle Ponec
*Časový rozvrh je pouze orientační – délku zápasu mají v rukou zápasníci!